مدیر منطقه دو شهرداری کاشان:
اجرای بیش از ۳۰ طرح عمرانی و خدماتی در شهرداری منطقه دو

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان با اشاره به لزوم توسعه و آبادانی شهری و اولویت طرح‌های عمرانی به عنوان مطالبه جدی و به حق شهروندان کاشانی، از اجرای عملیات بیش از ۳۰ طرح عمرانی و خدماتی با اعتبار بالغ بر ۱۳۵ میلیارد ریال در سطح شهرداری منطقه دو خبر داد.

احمد شاه‌بالایی بهبود وضعیت معابر، توجه به کیفیت معابر و بلوارها و خیابان‌های سطح منطقه، رسیدن به استانداردهای مطلوب شهری و افزایش رضایتمندی شهروندان را از مهمترین اهداف اجرای پروژه‌های عمرانی-خدماتی برشمرد و افزود: اجرای پروژه‌های عمرانی و خدماتی در سطح شهر یکی از نیازهای اساسی برای توسعه شهر است.

وی با بیان اینکه آسفالت و بهسازی معابر نیز به عنوان یکی از اولویت‌های مهم در اجرای پروژه‌های عمرانی محسوب گردیده، خاطرنشان کرد: بسیاری از تماس‌های مردمی به منظوردرخواست روکش و ترمیم آسفالت بوده که در این بین بیش از ۸۲ هزار متر مربع از معابر و بلوارهای سطح منطقه دو با اعتبار بالغ بر ۵۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال آسفالت گردیده است که می‌توان به آسفالت خیابان فلسطین، بلوار گلستان، خیابان شهید قسمت‌کننده و جاده نوش‌آباد اشاره کرد.

مدیر منطقه دوشهرداری کاشان در ادامه تصریح کرد: با توجه به ردیف‌های مصوب در سال ۹۹ و بر اساس نیازهای منطقه و درخواست‌های مردمی و همچنین به منظور بهسازی و ایمن‌سازی معابر شهری، زیرسازی بیش از ۴۴ هزار متر مربع از معابر سطح منطقه با اعتبار بالغ بر ۱۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال صورت پذیرفت .

وی افزود: زیرسازی خیابان فلسطین، مسافر ۹ واقع در کوی شهید مفتح، کوچه نهال ۲۸ و نجات ۴ واقع در زیدی، کوچه شهید قسمت‌کننده، بلوار گلستان، بلوار شهدای نوش‌آباد مقابل راستگرد بتن نصر، فرعی‌های شمشاد ۷ واقع در فاز دو ناجی آباد، از جمله پروژه‌های عمرانی بوده که در راستای رفاه حال شهروندان و جلوه بخشیدن به منظر شهری، عملیات زیرسازی آن به همت حوزه معاونت عمران و ترافیک منطقه در سال ۹۹ صورت پذیرفت.

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان در ادامه از ۳۰ هزار متر مربع اجرای عملیات تراش آسفالت با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال خبر داد و گفت: مشکل بعضی از معابر جدید که به واسطه نداشتن شرایط لازم همچون ساخت‌وساز بیش از ۷۰ درصد در معبر و وجود مشکل تأسیسات شهری جهت اجرای آسفالت مهیا نبوده، با پخش تراشه‌های آسفالت به عنوان راهکاری مناسب و مقرون به صرفه تا حدی برطرف شده است.

شاه‌بالایی همچنین بیش از ۳ هزار متر مربع بلوک فرش و یک کیلومتر جدول‌گذاری معابر را از دیگر پروژه‌های عمرانی منطقه دو عنوان کرد که با اعتباری بالغ بر شش میلیارد ریال در سال جاری صورت پذیرفت. وی جدول‌گذاری و بلوک‌فرش کوچه‌های لادن واقع در فاز دو ناجی‌آباد، جدول‌گذاری و بلوک‌فرش پیاده‌رو خیابان شاهد، بلوار کاج، شمشاد ۵ واقع در فاز دو ناجی‌آباد، طرح ترافیکی خیابان فلسطین، فرعی‌های اقاقیا واقع در فاز دو ناجی‌آباد و کوچه شهید نقره‌ای واقع در بلوار شهید خاندایی را از جمله معابری ذکر کردکه عملیات جدول‌گذاری و بلوک‌فرش در آن انجام گردید.

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان احداث پارک اهل قلم واقع در بلوار کاج ، بهسازی پارک بهاران، احداث طرح ترافیکی چهارراه ورزشگاه و احداث ساختمان پست برق واقع در پارک کودک را از دیگر پروژه‌های عمرانی-خدماتی سطح منطقه برشمرد و افزود: آزادسازی محوطه نیروی انتظامی و ساختمان مدیریت راهنمایی و رانندگی، آزادسازی ساختمان پست برق، تخریب و آزادسازی مغازه‌های قدیمی و ساخت‌ هفت باب مغازه جدید واقع در بلوار قطب راوندی را از جمله پروژه‌های آزادسازی ذکر کرد که در راستای اجرای پروژه زیرگذر مدخل شهر انجام گرفته است.

وی تصریح کرد: ۶ هزار متر مربع بتن‌ریزی در سطح منطقه دو نیز از دیگر پروژه‌های عمرانی خدماتی است که غالباً در فاز دو ناجی‌آباد بوده و می‌توان در این بین به بتن‌ریزی پشت مدرسه تمنایی و بتن‌ریزی شمشاد ۷ و نرگس ۴ و ۵ واقع در فاز دو ناجی‌آباد اشاره کرد.

شاه‌بالایی در ادامه با بیان اینکه توسعه و آبادانی شهر در گرو حمایت همه جانبه شهروندان در پرداخت به موقع عوارض نوسازی است، افزود: با توجه به امکانات و منابع موجود راهی جز مشارکت شهروندان در اداره شهر نیست و شهروندان می‌توانند با پرداخت به موقع عوارض نوسازی به عنوان حقوق حقه شهرداری در آبادانی شهر خود تلاش کنند و شهرداری منطقه در نظر دارد در جهت تحقق مشارکت شهروندان وایجاد اعتماد پایدار، آسفالت معابر را براساس پرداخت عوارض نوسازی اولویت‌بندی نماید.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp