مدیر طرح زیست بانو اعلام کرد
مراحل تکمیلی حضور زیست بانو در فاز دو ناجی آباد

طی نشستی با حضور معاون خدمات شهری، شهردار و مدیران منطقه دو شهرداری و همچنین مدیر و دبیر اجرایی طرح زیست بانو، عملکرد پنج ماهه این طرح در فاز دو ناجی آباد مورد بازنگری و ارزیابی قرار گرفت.

در این نشست مدیر طرح زیست بانو گفت: پروژه آموزشی – مشارکتی زیست بانو تیرماه ۱۳۹۹ در ناحیه فاز دو ناجی آباد شروع به کار کرد و پس از گذراندن فراز و فرودهای فراوان نتایج رضایت بخشی را به جای گذاشت و هم اکنون در مراحل تکمیلی حضور در فازدو قرار دارد.

سید مهدی پیغمبرزاده با اشاره به جمعیت حدود ۳۳۰۰۰ نفری فاز دو عنوان کرد: مشکل زباله روز در ۱۲ محله فاز دو در سایه مشارکت و همدلی شهرداران محل و شهروندان محترم و همچنین مساعدت و همکاری مدیران و مسئولین شهرداری منطقه دو تا حد زیادی مرتفع گردیده است و اکنون وقت آن است که بانوان شهردار محل دستاوردهای کسب شده را حفظ کنند و تلاش خود را در جهت رفع مشکلات باقیمانده استمرار ببخشند.

وی افزود: بر طبق جدیدترین آمار بدست آمده بر اساس گزارش شهرداران محل ، بطور کلی حدود ۷۵ درصد از کوچه های فاز دو سبز، ۲۰ درصد زرد و ۵ درصد قرمز هستند که لازم است با تمرکز بر آموزش های لازم، نتایج روند بهتری پیدا کند.

پیغمبرزاده همچنین سرانه پسماند تولیدی توسط شهروندان فاز دو را ۳۹۰ گرم اعلام و گفت : خوشبختانه با همراهی شهروندان و افزایش مشارکت آنها در اجرای طرح تفکیک از مبدا، سرانه تولید زباله کاهش قابل ملاحظه ای داشته است.

▫️از جمله دیگر مسائل مطرح شده در این نشست، گزارش اقدامات عمرانی و خدماتی انجام شده در ناحیه، کمک های طرح زیست بانو به ناحیه فاز دو، آمار آموزش و اطلاع رسانی و نهایتا شاخص های نشان دهنده آمادگی شهرداران برای اجرای مستقل طرح بود.

📙روابط عمومی معاونت خدمات شهری و محیط زیست

https://uupload.ir/files/xpjs_01.jpg

کانال رسمی شهرداری کاشان
👇🏻👇🏻
📳 @shahrdarikashan

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp