مدیر روابط عمومی شرکت «ازنو»:
رونمایی از اپلیکیشن بازیافت در دهه فجر

مدیر روابط عمومی شرکت «ازنو» از رونمایی اپلیکیشن بازیافت در دهه فجر سال جاری در صورت تکمیل شدن خبر داد و گفت: این اپلیکیشن در سه فاز با ایجاد زنجیره ارزش برنامه‌ریزی شده است.

حسین باغشیخی در ارتباط تلفنی با برنامه صبح سیلک با اشاره به فعالیت ۲۷ غرفه ایستگاهی تفکیک از مبدأ در شهرداری‌های شش شهر از منطقه فرهنگی کاشان بزرگ خاطرنشان کرد: بر اساس مواد ۱۶ و ۳۶ قانون پسماند حدود ۱۸ سازمان متولی نظارت بر انبارهای بازیافت، عوامل غیرمجاز و زباله‌گردها هستند که همگرایی آنان را برای مقابله با مافیای زباله در کاشان می‌طلبد.

وی از ضعف نظارت‌ها بر فعالیت غیرقانونی حدود ۱۳۰ انبار غیرمجاز اقلام بازیافتی در کاشان و اطراف انتقاد کرد و گفت: شرکت ازنو به عنوان مجری انحصاری طرح تفکیک از مبدأ در کاشان باید در قبال هر گونه فعالیت‌های قانونی و رسمی خود به دستگاه‌های ذیربط پاسخگو باشد؛ ولی این پاسخگویی متأسفانه شامل انبارهای غیرمجاز نمی‌شود.

باغشیخی با اشاره به نگاه ترحم‌آمیز جامعه نسبت به زباله‌گردها افزود: شرکت ازنو با پوشش بیمه‌ای و دیگر تسهیلات قانونی به متمرکزکردن دغدغه‌های خود نسبت به ساماندهی این قشر پرداخته است.

این فعال فرهنگی با اشاره به انجام گرفتن فعالیت‌های آموزشی ویژه دانش‌آموزان در مقام سفیران فرهنگی تفکیک از مبدأ تا پیش از شیوع کرونا، ابراز داشت: تمام بخش‌های جامعه به ویژه روابط عمومی نهادها و دستگاه‌های اجرایی باید نسبت به حفظ محیط زیست و منابع طبیعی دغدغه‌مند شوند و در سیاست‌گذاری، تسهیل‌گری و حمایت تا شکل‌گیری زنجیره تفکیک از مبدأ همدیگر را یاری کنند.

به گفته وی با تشکیل زنجیره تفکیک از مبدأ، آرمان دفن حداقلی پسماند و حفظ محیط زیست برای آیندگان محقق می‌شود.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp