مدیر حوزه ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی عنوان کرد
آزمایش و استانداردسازی باسکول های توزین بار در میدان میوه و تره‌بار

مدیر حوزه ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کاشان از عملیات آزمایش و استانداردسازی باسکول‎های توزین بار تحت پوشش این حوزه خبر داد.

مهدی پایواره با اعلام این خبر گفت:استانداردسازی باسکول خود شامل آزمون‌های متنوع و پیچیده‌ای است که پشت‌ سر گذاشتن آنها نشان از صحت عملکرد و دقت باسکول در این حوزه دارد.

وی در ادامه به اهمیت و نقش این باسکول‌ها در توزین بار و دقت و سرعت عمل دستگاه‌ها اشاره کرد گفت: بر اثر مرور زمان در باسکول‌های مکانیکی به دلیل استهلاک بالا، ساییدگی قطعات روی یکدیگر به وجود می‌آید که می‌توان در بازدیدهای دوره‌ای با شستشو و یا تعویض قطعات مربوطه، با سرویس‌کاری گازوئیل در فواصل زمانی معین(حدوداً هرماه یک بار توسط کارکنان این حوزه) از بوجود آمدن این مشکل جلوگیری نموده، استهلاک آن را به حداقل رساند و عمر مفید باسکول را به مقدار قابل توجهی افزایش داد.

پایواره همچنین با اشاره به اخذ گواهی استاندارد باسکول های تحت نظارت این حوزه میدان میوه و تره بار و جاده ابوزید آباد عنوان کرد: این عملیات با هدف به روز رسانی و رفع نواقص احتمالی و رعایت حدود شرعی (حق الناس) به صورت سالیانه دو بار انجام می‌گیرد.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp