مدیر بحران و پدافند غیرعامل شهرداری عنوان کرد:
انجام دادن برنامه‌ریزی لازم برای آمادگی در برابر زلزله

مدیر بحران و پدافند غیرعامل شهرداری از انجام برنامه‌ریزی‌های لازم برای آمادگی حداقلی در برابر زلزله خبرداد و گفت: در موضوعات ترافیکی، تأسیساتی و… تا آنجا که در توان مدیریت شهری بوده، برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته است.

حمیدرضا صادقی در ارتباط تلفنی با برنامه #صبح_سیلک با گرامیداشت پیشاپیش روز پنجم دی ماه که در تقویم کشور به عنوان روز ملی ایمنی در برابر زلزله نامگذاری شده است، تصریح کرد: ساختمان‌های نوساز کاشان در دو دهه اخیر که با داشتن پروانه طبق ضوابط معماری و شهرسازی بنا شده است، در برابر ریشترهای خطرناک مقاوم است.

وی از آسیب‌پذیری بافت‌های فرسوده کاشان در برابر زلزله ابراز نگرانی و خاطرنشان کرد: سال گذشته تا قبل از دوران شیوع کرونا همایشی تحت عنوان «خانه سبز» برگزار شد تا آخرین دستاوردها و تجارب در این زمینه برای مجریان بناها و جامعه مهندسان به اشتراک گذاشته شود.

صادقی توجه مدیریت شهری کاشان به الزامات ایمنی ساختمان‌ها را در برابر زلزله مربوط به سال‌های پایانی دهه ۷۰ خواند و گفت: از آن سال‌ها تاکنون شناژبندی ساختمان‌ها یکی از دغدغه‌های شهرداری بوده است و اکنون نیز شهروندان به این موضوع توجه دارند.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp