مدیر املاک و مستغلات منطقه سه شهرداری عنوان کرد
دو سوم از املاک منطقه سه خارج از محدوده محسوب می شود

مدیر املاک و مستغلات منطقه سه شهرداری با اشاره به وسعت ۲۴۰۰ هکتاری محدوده خدماتی این منطقه گفت: دو سوم از املاک سطح این منطقه طبق طرح تفصیلی خارج از محدوده و بدون کاربری محسوب می شود.

مهدی حیدری در گفتگو با برنامه #صبح_سیلک آزادسازی و تملک را موتور محرکه‌ای برای فعالیت بخش‌های مختلف مدیریت شهری دانست و یادآور شد: فعالیت های تملک و آزادسازی توسعه، عمران شهری را به دنبال دارد و در رونق اقتصاد شهری هم تاثیرگذار است.

وی پروژه آزادسازی محدوده انتهای زیارت لتحر را یکی از پروژه‌های پراهمیت در سطح منطقه سه برشمرد و تصریح کرد: توافقات اجرای این پروژه که سالیان زیادی مورد درخواست شهروندان بود با پیگیری‌های معتمدین محلی انجام شد و در آینده ای نزدیک شاهد اتصال این نقطه به میدان شهیدان زارع مجرد خواهیم بود.

حیدری با تاکید بر ضرورت همکاری هرچه بیشتر شهروندان در پروژه آزادسازی بلوار قائم خاطرنشان کرد: در بحث آزادسازی‌ها بعضا افرادی فرصت طلب برای منفعت شخصی ذهن مالکین را از گردونه تعامل و همکاری با شهرداری خارج می کنند و به مسایل مادی سوق می دهند.

وی افزود: اگر همکاری و تعامل مردم نباشد، شهرداری می تواند با تمهیدات قانونی وجه املاک را به حساب اداره ثبت اسناد و املاک واریز نمایند و پرونده را درگیر این روند قانونی کند.

حیدری با بیان اینکه شهروندان نباید پیگیری پرونده های تملک و آزادسازی را به افراد دلال و سودجو واگذار کنند، تبیین کرد: فعالیت این دلال ها و سودجویان به عنوان واسطه موجب بالارفتن قیمت املاک در کاشان شده است.

مدیر املاک و مستغلات منطقه سه شهرداری ابلاغ مصوبه تفویض اختیارات تصمیم گیری در مورد آزادسازی ها به شهردار از سوی شورای اسلامی شهر طی دو ماه گذشته را مثبت ارزیابی کرد و گفت: با این حکم، روند انجام توافقات از فاصله زمانی یک ماهه به حداقل یک هفته رسیده است.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp