مدیر املاک و مستغلات منطقه سه شهرداری عنوان کرد
دو سوم از املاک منطقه سه خارج از محدوده محسوب می‌شود

مدیر املاک و مستغلات منطقه سه شهرداری با اشاره به وسعت ۲۴۰۰ هکتاری محدوده خدماتی این منطقه گفت: دو سوم از املاک سطح این منطقه طبق طرح تفصیلی خارج از محدوده و بدون کاربری محسوب می‌شود.

مهدی حیدری در گفتگو با برنامه صبح سیلک آزادسازی و تملک را موتور محرکه‌ای برای فعالیت بخش‌های مختلف مدیریت شهری دانست و یادآور شد: فعالیت‌های تملک و آزادسازی توسعه، عمران شهری را به دنبال دارد و در رونق اقتصاد شهری هم تأثیرگذار است.

وی پروژه آزادسازی محدوده انتهای زیارت لتحر را یکی از پروژه‌های پراهمیت در سطح منطقه سه برشمرد و تصریح کرد: توافقات اجرای این پروژه که سالیان زیادی مورد درخواست شهروندان بود با پیگیری‌های معتمدان محلی انجام شد و در آینده‌ای نزدیک شاهد اتصال این نقطه به میدان شهیدان زارع مجرد خواهیم بود.

حیدری با تأکید بر ضرورت همکاری هرچه بیشتر شهروندان در پروژه آزادسازی بلوار قائم خاطرنشان کرد: در بحث آزادسازی‌ها بعضی از افراد فرصت‌طلب برای منفعت شخصی ذهن مالکان را از گردونه تعامل و همکاری با شهرداری خارج می‌کنند و به مسائل مادی سوق می‌دهند.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp