مدیر آموزش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اعلام کرد
برگزاری برنامه های جدید آموزش های شهروندی از ابتدای آذرماه

مدیر آموزش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گفت: برنامه های جدید آموزش شهروندی از ابتدای آذرماه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به صورت حضوری در این سازمان برگزار می شود.

سیدمصطفی محتشمیان در ارتباط تلفنی با برنامه #صبح_سیلک با اشاره به نحوه ثبت نام در این دوره های آموزشی گفت: شهروندان می توانند از طریق ارسال مشخصات خود به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۰۱۲۵۰۰۰ یا تماس با سامانه ۱۲۵ در این نوع دوره ها ثبت نام کنند تا پس از به حدنصاب رسیدن افراد و برنامه ریزی برای تاریخ کلاس ها با آن ها تماس گرفته شود.

وی افزود: محتوای آموزشی این دوره ها حداقل موارد ایمنی است که یک شهروند اعم از خانم های خانه دار تا دانش آموزان مدارس می توانند برای نجات جان خود و دیگران انجام دهند.

به گفته محتشمیان ارایه آموزش های ایمنی به کودکان سه ساله نیز با هدف حفظ جان آن ها هنگام حوادث و فرار از محیط های ناایمن از طریق کلیپ های عروسکی انجام می شود.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp