مدیرعامل سازمان آتش‌‎نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان عنوان کرد
برگزاری دور‌ه آموزش اصول ایمنی و آتش‌نشانی ویژه داوطلبان هلال احمر کاشان

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: با توجه به اهمیت آموزش‌های شهروندی در پیشگیری از حوادث و کاهش خسارات جانی و مالی احتمالی، یک دوره یک روزه آموزش مقدماتی آتش نشانی و ایمنی جهت داوطبان جمعیت هلال احمر کاشان برگزار شد.

محمدعلی پیراسته افزود: مبانی حریق، ایمنی، اصول پیشگیری از حریق و حوادث، ، نحوه کار کردن با خاموش کننده‌های دستی، آشنایی با رفتارهای خطرساز، نکات ایمنی عمومی و آتش نشانی و آشنایی با فعالیت‌های اصلی سازمان آتش نشانی به ویژه در حوادث مشترک با هلال احمر از جمله عناوین آموزشی این دوره بود که بصورت تئوری و عملی به داوطلبان آموزش داده شد.

وی ضمن اعلام اینکه ضروری است شهروندان با گذراندن دوره‌های آموزشی سطح آگاهی و آمادگی خود را در هنگام وقوع حوادث ارتقا دهند، بیان کرد: این دوره آموزشی بنا به درخواست جمعیت هلال احمر کاشان و در راستای وظیفه ذاتی سازمان انجام گرفت.

پیراسته در پایان اعلام کرد: این دوره‌ها رایگان بوده و در راستای ارتقای آگاهی و آمادگی اقشار مختلف مردم و نیز مدیران، مسئولین ادارات و ارگان‌های شهری برنامه‌ریزی شده است.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp