مانور آتش‌نشانی در بازار بزرگ کاشان برگزار شد

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان از برگزاری مانور اطفاء حریق در بازار کاشان توسط تیم‌های عملیاتی این سازمان خبر داد.

محمدعلی پیراسته اظهار کرد: این مانور با هدف توانمندی و ارزیابی نیروهای عملیاتی، آشنایی بیشتر مأمورین آتش نشان با مسیرهای ورودی و خروجی متعدد بازار کاشان، دسترسی سریع و آسان به محل وقوع حوادث و حرائق احتمالی و ارتقای سطح هماهنگی بین مامورین در اقدامات عملیاتی اجرا شد.

وی ضمن اعلام اینکه این مانور توسط پرسنل عملیاتی ایستگاه شماره یک سازمان انجام شد افزود: آبرسانی عملیاتی و پشتیبانی در آبرسانی به تیم‌های عملیاتی، آشنایی بیشتر با کانون‌های خطر و تعیین محل مناسب استقرار ماشین‌های اطفائیه در حرائق با توجه به موقعیت قرارگیری شیرهای هیدرانت موجود در مجموعه بازار به همراه اطفای حریق فرضی در نقاط مختلف و شناخت رفع محدودیت‌های عملیات در محدوده بازار، از دیگر اهداف اجرای این مانور بوده است.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان یادآور شد: برگزاری این مانور با حضور ۲۰ نفر از مامورین اطفای حریق و با استفاده از خودروهای اطفائیه سبک و سنگین، از ورودی‌های مختلف بازار کاشان با همکاری عوامل شهرداری و نیروی انتظامی کاشان اجرا شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp