عضو شورای اسلامی شهر مطرح کرد
باز شدن گره‌های سخت و دیرینه آزادسازی در دوره کنونی مدیریت شهری

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی برنامه بودجه و امورحقوقی شورای اسلامی شهر کاشان، عملکرد شهرداری در تملک و آزادسازی‌ها را عالی ارزیابی کرد و گفت: در این دوره شاهد باز شدن گره‌های سختی در حوزه آزادسازی‌ها بودیم که دغدغه چندین دوره مدیریت شهری بوده است.

مجید شمس در ارتباط تلفنی با برنامه رادیویی صبح سیلک بیان کرد: نقش آزادسازی املاک علاوه بر اینکه در تسهیل رفت و آمد و روان‌سازی ترافیک مهم است، می‌تواند منبع و پشتوانه‌ای برای اداره شهر و شهرداری و رفع نیازهای آن تلقی گردد.

وی با تأکید بر عملکرد مطلوب حوزه املاک شهرداری عنوان کرد: بیش از ۹۰ درصد توافق‌نامه‌هایی که به شورای اسلامی شهر ارسال می‌شود مربوط به حوزه املاک است.

عضو شورای اسلامی شهر به نمونه‌هایی از آزادسازی‌ها در منطقه سه اشاره کرد و از محور حسن‌آباد، ادامه بلوار سردار شهید معمار حسن‌آبادی، ادامه مسیر خیابان زیارت لتحر، کوچه تشکری در خیابان نطنز، میدان ۹ دی، گازرگاه و…در این زمینه نام برد.

شمس تصریح کرد:با انجام این روند آزادسازی‌ها که نیازمند مشارکت شهروندان و همراهی مالکان است، می‌توان علاوه بر ارتقای کیفیت زندگی و ارائه خدمات شایسته‌تر به مردم، برای این منطقه و املاک آن نیز ارزش افزوده ایجاد کرد.

وی، همچنین با قدردانی از همکاری و نقش‌آفرینی معتمدان محلی به عنوان ابتکار این دوره مدیریت شهری، تأکید کرد: زمانی که مردم از طریق معتمدان خویش بر اجرای امور ناظر و شاهد باشند، فرآیندهای اجرایی به خصوص آزادسازی‌ها با سرعت بیشتری انجام گرفته و فرآیند پاسخگویی به مردم نیز تسهیل می‌گردد.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی برنامه بودجه و امورحقوقی شورای اسلامی شهر کاشان، همچنین از متولیان امر در سایر بخش‌ها؛ نظیر فرمانداری در بعد تطبیق و نظارت بر مصوبات شورا، کمیته کار و کمیسیون ماده پنج استانداری خواست شهرداری را در عرصه آزادسازی‌ها یاری کنند.

شمس با اشاره به بلاتکلیفی آزادسازی‌ها در جاده قمصر یادآور شد: در صورت اجرای این آزادسازی‌ها این خیابان بزرگ می‌تواند رقم‌زننده اتفاقات خوب و درآمدزایی قابل توجهی برای منطقه گردشگری کاشان باشد.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp