طی ۹ ماهه نخست سال جاری صورت گرفت
صدور بیش از ۸۲ هزار متر مربع پروانه ساختمانی در منطقه دو

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان گفت: طی ۹ ماهه سال جاری بیش از ۸۲ هزار متر مربع پروانه ساختمانی در منطقه دو صادر شده است.

احمد شاه‌بالایی با اشاره به عملکرد حوزه شهرسازی در طول ۹ ماه نخست سال جاری بیان کرد: افزون بر ۸۲ هزار و ۵۵۷ متر مربع پروانه ساختمانی طی این مدت صادر شده است که جمع کل سوابق صادر شده در این منطقه به ۳ هزار و ۸۶۴ مورد می‌شود.

وی تصریح کرد: موارد صادر شده شامل ۹۵ مورد تفکیک اراضی، ۱۵۳مورد گواهی صدور، ۲۴۱ مورد پروانه ساختمانی،۸۱مورد تمدید پروانه، ۷۶مورد اصلاح پروانه ،۱۲موردمجوز و سه مورد اخطار بوده است.

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان با اشاره به اینکه ۳ هزار و ۲۰۳ مورد مفاصا طی این مدت صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و در جهت کاهش مراجعات مردمی و حفظ سلامت شهروندان و کارکنان شهرداری، عوارض صدور پروانه ساخت و ساز تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری بر اساس تعرفه سال ۹۸محاسبه گردید تا شهروندان بتوانند بدون دغدغه و فراغ خاطر امور خود را پیگیری نمایند.

شاه بالایی بیان کرد: در حال حاضر نیز با توجه به فرصت و شرایط ایجاد شده جهت املاک واقع در فاز دو ناجی آباد، تمامی ساکنین در محدوده مذکور می‌توانند با مراجعه به شهرداری منطقه دو نسبت به تعیین تکلیف ملک خود و اخذ مفاصا حساب اقدام کنند.

وی در پایان ضمن قدردانی از صبر و شکیبایی شهروندان در اجرای پروژه های شهری تصریح کرد: تلاش های معاونت شهرسازی و کارکنان این منطقه در حوزه شهرسازی و خدمت رسانی به مردم فهیم و دارالمومنین کاشان فراموش‌نشدنی است و بدون تعامل و همکاری شهروندان رسیدن به این مهم امکان‌پذیر نبوده و قدر مسلم همکاری و همراهی و همدلی شهروندان با شهرداری در اجرای هر چه بهتر برنامه های پیش‌روی ،باعث توسعه و تعالی شهر در همه زمینه‌ها خواهد گردید.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp