شهید سلیمانی با تأسی به مکتب حسینی احیاگر فرهنگ کربلا شد

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان در بازدید از″موکب هنری حاج قاسم”که با تلاش فرهنگ‌سرای مهر سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان در کوشک میدان کمال‌الملک برپا شده با بیان صفات اخلاقی سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، مکتب آن شهید والا مقام را مکتب اصیل حسینی و قدم گذاشتن در مسیر رهنمودهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و رهبر معظم انقلاب معرفی کرد.

آیت‌الله سلیمانی، در این بازدید که با همراهی اعضاء شورای اسلامی شهر، شهردار و تنی چند از مدیران شهری انجام شد، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره آن سردار رشید اسلام به ویژگی‌های آن اسطوره مقاومت اشاره و بیان کرد: عشق و ارادت ایشان به مکتب اهل بیت (ع) بسیار بی نظیر است به طوریکه با نگرش و اعتقادات ولایی مکتب کربلا را زنده کرد.

وی افزود: در محدودترین شرایط ناخواسته که بدخواهان فکر می‌کردند نخواهد شد که در سالگرد شهادت بزرگمرد عرصه جهاد و مقاومت در راه حق‌طلبی، مردی از جنس ایمان، نور و عشق شاهد فعالیت و برنامه‌ای باشیم، با تدبیر نخبگان انقلابی جوان، با توجه به مانایی و برقراری موج محبت شهید سلیمانی در دل‌های مردم، مراسم‌های پرشوری را شاهد بودیم که همه با دل و جان پای آن ایستادند.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان ارزش آثار هنری ارائه شده در”موکب هنری حاج قاسم”را بی نظیر و قابل ستایش برشمرد و گفت: تجسم هنر انقلابی در آثار این جوانان نور شهامت، شهادت، استقلال، شجاعت و عشق به ولایت را نشان می‌دهد.

شایان ذکر است، فرهنگ‌سرای مهر سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان به منظور ترویج ابعاد شخصیتی سردار سلیمانی و زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدای مقاومت با استفاده از ابزارهای مختلف از جمله فضای مجازی، فضاسازی بصری و صوتی و با بهره‌گیری از پتانسیل هنرمندان، برنامه‌های فرهنگی و هنری را به صورت میدانی در قالب”موکب هنری حاج قاسم” با همکاری کانون بسیج هنرمندان و هیات حسینی نخل در کوشک میدان کمال‌الملک اجرا کرد.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp