شهردار کاشان:
ارتش متضمن تحقق دو رکن توسعه کشور است

شهردار کاشان با اشاره به «امنیت» و آرامش» به عنوان دو رکن توسعه گفت: نیروهای نظامی به ویژه ارتش متضمن تحقق این دو رکن و الزام اجتناب‌پذیر توسعه محسوب می‌شوند.

سعید ابریشمی‌راد در حاشیه دیدار با فرمانده پادگان شهید کبریایی ارتش و تعدادی از فرماندهان این پادگان با تسلیت ایام فاطمیه و همچنین سالروز شهادت سردار دل‌ها، این روزها را یادآور اصل مهم دفاع از حق به عنوان عنصر تکامل‌بخش دین دانست.

وی، با اشاره به واقعه غدیر و شرط اتمام رسالت و تکمیل دین برای ابلاغ پیام وحی، موضوع را فراتر از انتخاب یک جانشین خواند و خاطرنشان کرد: انتخاب امیرمومنان به عنوان جانشین پیامبر(ص) از آن جهت می‌تواند کامل‌کننده دین باشد که امام علی(ع) مظهر حق بوده و بر این اساس دین کامل تنها با پیروی از حق، تحقق می‌یابد.

شهردار کاشان، شناخت حق در شرایط امروز را کار بسیار دشوار دانست و گفت: این توفیق تنها نصیب آنانی می‌شود که مجهز به سلاح ایمان و بصیرت بوده و مظاهر واقعی حق را درک می‌کنند.

ابریشمی‌راد، مقام والای حضرت زهرا(س) را به واسطه دفاع از جایگاه حق و ولایت متذکر شد و شهادت ایشان را در این مسیر مقدس خاطرنشان کرد.

وی، با اشاره به «امنیت» و «آرامش» به عنوان ویژگی‌های ضروری جوامع توسعه‌یافته بیان کرد: جامعه‌ای که از این دو نعمت برخوردار نیست نمی‌تواند در خصوص توسعه ادعایی داشته باشد.

سکاندار مدیریت شهری با تأکید بر اینکه نیروهای نظامی به ویژه ارتش ضامن امنیت کشور است، افزود: پروتکل‌های نظم‌آفرین که از دیرباز ارتش به آن شهره بوده و ارائه آن به عنوان الگو نیز قادر است قوام‌بخش ساختار‌های اجتماعی باشد.

ابریشمی‌راد، حضور نیروهای نظامی در بحران‌های مختلف نظیر بلایای طبیعی، بیماری‌های فراگیر و… در کنار نقش تأمین امنیت کشور‌ را نمونه‌ای از بهره‌مندی این نیروها از هر دو کارکرد امنیت‌آفرینی و آرامش‌بخشی قلمداد کرد.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp