سوال و جواب‌هایی از جنس شهر
شهروندان با سین جیم شهردار به سراغ پاسخ‌هایشان می‌آیند

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان از تولید برنامه‌ای با محوریت طرح سوالات و پرسش‌های شهروندان و پاسخگویی بی‌واسطه سکاندار مدیریت شهری خبر داد.

مهدی بذرافشان گفت: این برنامه در قالب طرح پرسش‌های شهروندان و اهالی محلات مختلف شهر و به دنبال آن پاسخ مستقیم شهردار به سوالات مطرح‌شده اجرا می‌شود.

وی، با اشاره به ارائه ویدئویی سوال و جواب‌ها در «سین جیم شهردار»، خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند به جز دوربین برنامه، خود نیز نسبت به ثبت پرسش و پیام ویدئویی‌شان و سپس ارسال آن به برنامه اقدام کنند؛ در این صورت ویدئوهای ارسالی باید به صورت افقی ضبط و تصویربرداری شود.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان بیان کرد: علاقه‌مندان برای درخواست حضور دوربین برنامه در محل زندگی خود یا ارسال پرسش‌های ویدئویی خویش از طریق راه‌های ارتباطی موجود اقدام کنند.

بذرافشان افزود: ادمین کانال شهرداری در تلگرام (KashanAdmin۹۶@) و یا صفحه اینستاگرام به شناسه (shahrdarikashan@) و یا تماس با شماره ۵۵۲۲۳۱۵۹ از جمله مسیرهایی است که شهروندان برای ارتباط با برنامه، ارسال سوالات ویدئویی و یا کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند مورد استفاده قرار دهند.

وی، «سین جیم شهردار» را در امتداد سیاست مدیریت مشارکتی و همچنین رویکرد ارتباطی شهروندمدار شهرداری دانست و گفت:این برنامه را می‌توان در کنار دیگر پروژه‌های ارتباطی شهرداری در راستای تقویت ارتباط دوسویه با شهروندان ارزیابی کرد.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp