رییس اداره آموزش و پرورش کاشان مطرح کرد:
طرح هر دانش آموز یک همیار آتش نشان از طرح های تاثیرگذار فرهنگی آموزشی است

رییس اداره آموزش و پرورش کاشان با اشاره به امضای توافق نامه میان این اداره و سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری برای آموزش اصول ایمنی به جامعه آماری بالغ بر ۶۵ هزار دانش آموز مقاطع مختلف تحصیلی گفت: این طرح از طرح های تاثیرگذار فرهنگی آموزشی در سطح محلی و کشوری خواهد بود.

حسین مقنی در ارتباط تلفنی با برنامه #صبح_سیلک با بیان اینکه در عصر حاضر شاید بیشتر والدین به خاطر مشغله کاری و روزانه مجبورند فرزندان خود را در منزل تنها بگذارند، تصریح کرد: اجرای طرح هر دانش آموز یک شهروند آتش نشان از نظر اینکه به آنان یاد می دهد تا بیش از پیش در منزل مراقب خود و اطرافیان باشند قابل تقدیر است.

وی شیوه اجرای این طرح را در قالب زنگ ایمنی با تهیه کلیپ های کوتاه و قابل فهم از سوی سازمان آتش نشانی برای ارایه به دانش آموزان مقطع ابتدایی با کمک مربیان و معلمان یادآور شد و تبیین کرد: آموزش های ایمنی به دانش آموزان مقطع ابتدایی برای تحریک حس مسئولیت پذیری آن ها در خانه تاثیرگذار خواهد بود.

رییس اداره آموزش و پرورش چشم انداز اجرای طرح های آموزشی از این دست را با هدف حفظ ایمنی در خانه و تضمین سلامت خانواده ها حایز اهمیت دانست.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp