رونمایی از طرح دیواره چهارراه آیت الله کاشانی
پیوند رنگ عزای فاطمی و نقش سردار دل‌ها در دیار مومنان

همزمان با نزدیک شدن به ایام شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) و سالگرد عروج سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی از طرح‌ دیواره چهارراه آیت الله کاشانی رونمایی شد.

محمدرضا خالدی، تقارن ایام سوگواری حضرت صدیقه طاهره(س) با مناسبت‌های مختلف عنوان کرد: در این طرح که یک ماه در اکران عمومی خواهد بود، علاوه بر نمادهای سوگواری بی بی دو عالم، موارد مختلفی از جمله حماسه ۹ دی، چهلم دانشمند هسته‌ای شهید فخری‌زاده و سالگرد شهادت سردار دل‌ها به چشم می‌خورد.

وی، استفاده از نماد خانه‌های قدیمی و همچنین مختصات معابر و منازل کنونی در این طرح را متذکر شد و گفت: هدف از این اقدام، یادآوری این نکته بوده که خانه‌های مردم دارالمومنین کاشان به عنوان دوستداران اهل بیت در همه دوران‌ها و زمان‌ها تکیه‌ای برای عزاداری آل‌‌الله بوده است.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری، اجرای این طرح را یکی از اقدامات سازمان به منظور فضاسازی محیطی ذکر کرد و از پیش‌بینی فعالیت‌ها و برنامه‌های مختلف درنظرگرفته شده برای روزهای آینده به ویژه ایام فاطمیه خبر داد.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp