رئیس مرکز درمانی گلابچی:
با وجود کاهش آمار همچنان پرهیز از اجتماعات ضروری است

رئیس مرکز درمانی گلابچی با تأکید بر تداوم تمهیدات و پروتکل‌های بهداشتی، خواستار پرهیز از برگزاری اجتماعات و دورهمی‌ها با وجود کاهش آمار مبتلایان شد.

دکتر احمد چاوشی با اشاره به کاهش آمار مبتلایان به کرونا در روزهای اخیر، خواستار تداوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی نظیر استفاده از ماسک توسط شهروندان شد.

وی، عطسه و سرفه را عامل گسترش برد انتشار ویروس کرونا دانست و افزود: عطسه و سرفه می‌تواند تعداد ویروس منتشرشده را تا ۲۰۰ هزار افزایش دهد.

رئیس مرکز درمانی گلابچی کاشان، در ادامه با بیان اینکه طب سنتی تنها توصیه است و راهکار محسوب نمی‌شود، عنوان کرد: طب سنتی می‌تواند مکملی مؤثر در کنار روندهای درمانی باشد.

چاوشی، با اشاره به اینکه درمان همه بیماری‌ها با یک راهکار صحیح نیست، گفت: طب سنتی نه رد می‌شود و نه همه چیز را درمان می‌کند و برای استفاده باید با متخصص آن مشورت کرد.

وی، در ادامه نسبت به وجود مطالب غیرعلمی در فضای مجازی هشدار داد و بیان کرد: شاید فقط بخش کمی از این مطالب سودمند باشد و قسمت قابل توجهی از آن‌ها به قصد تشویش افکار عمومی است.

رئیس مرکز درمانی گلابچی، طرح شهید سلیمانی را دارای سه محور مراقبتی، حمایتی و نظارتی دانست و افزود: بحث مراقبتی آن برعهده دانشگاه علوم پزشکی است که از طریق آزمایش‌ها، تشکیل پرونده و غربالگری توسط خانه‌های بهداشت و مراجعه به منازل صورت می‌گیرد.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp