رئیس شبکه بهداشت کاشان تاکید کرد
شب یلدای امسال را تلفنی و مجازی برگزار کنیم

رئیس شبکه بهداشت کاشان با توصیه اکید بر پرهیز از حضور طولانی مدت افراد در جمع های چندنفره آن هم در محیط های بسته گفت: امسال شب یلدا را به صورت تلفنی و مجازی برگزار کنیم و با این کار علاوه بر رعایت صله رحم، به حفظ سلامتی خانواده ها بویژه قشر آسیب پذیر سالمند کمک کنیم.

مسعود دهقانی در ارتباط تلفنی با برنامه #صبح_سیلک با اشاره به تهدیدات و مخاطرات بالای برگزاری تجمعات یلدایی امسال تصریح کرد: بسیاری از نوجوانان و جوانان ناقل کرونا و فاقد علامت های ظاهری آن هستند که در صورت دیدار با پدربزرگ ها و مادربزرگ ها می توانند آن ها را مبتلا کنند.

وی روند کاهشی بستری بیماران در بیمارستان های کاشان و آران و بیدگل را باتوجه به رعایت خوب پروتکل های بهداشتی توسط مردم یادآور شد و تاکید کرد: این روند در بخش بستری بیماران است، ولی مراجعات هرهفته ای دو هزار نفر به مراکز بهداشتی بابت انجام تست کرونا تفاوتی با قبل نکرده است.

دهقانی افزود: طبق رصدهای انجام شده در اوایل آبان پراکنش کرونا در چند نقطه شهر بیشتر نبود، اما اکنون در تمامی نقاط شهری و حتی نواحی حاشیه ای این ویروس گسترش پیدا کرده است.

رییس شبکه بهداشت کاشان با بیان درگیری جامعه با کرونا طی ۵ ماه آینده تا تعیین تکلیف واکسن های تولیدی خارجی یا داخلی از خانواده ها خواست: در صورت وجود بیماری هیچ فرد خانوده ای از خانه خارج نشود و افراد سالم نیز رعایت پروتکل های بهداشتی را به صورت جد دنبال کنند.

وی در پایان طرح اجتماعی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را به عنوان برنامه ای مهم برای کنترل بیماری کرونا و قرنطینه افراد بیمار در خانه‌ها دانست.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp