رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان  
فضای نشاط‌آور و مقابله با کم تحرکی یکی از اهداف مسابقه آوای قهرمان کوچولو

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان، پدید آوردن فضایی با نشاط و چاره اندیشی علیه کم تحرکی و چاقی را از اهداف مسابقه”آوای قهرمان کوچولو” عنوان کرد که با تلاش مدیریت ورزش و تفریحات سالم این سازمان اجرا شد.

محمدحسین واحدیان گفت: با توجه به لزوم ماندن در خانه برای کمک به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا و به منظور ایجاد بستری مناسب برای پر کردن اوقات فراغت کودکان، مسابقه”آوای قهرمان کوچولو”با پیام ورزشکار شو، دیده شو و برنده شو ویژه دختران و پسران دانش‌آموز مقطع ابتدایی برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه در این مسابقه، طی فراخوانی از کودکان دعوت به عمل آمد که از مهارت ورزشی خود در منازل‌شان فیلم گرفته و برای این برنامه ارسال کنند تا توسط داوران مسابقه مورد ارزیابی قرار گیرد، افزود: بعد از پایان زمان اعلام شده ۸۱ دانش‌آموز با ارسال فیلم مهارت ورزشی در رشته‌های حلقه‌زنی، دوچرخه‌سواری، شنا، دو و میدانی، جودو، وشو، تکواندو، فوتبال، آمادگی جسمانی و طناب‌زنی در این رقابت که از سوی مدیریت ورزش و تفریحات سالم سازمان با همکاری مشترک کارشناسی تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش و فرهنگ‌سراهای معراج و بانو انجام شد، شرکت کردند.

رئیس سازمان با توجه به تحرک بسیار کم دانش‎آموزان در ایام تعطیلی مدارس در دوران کرونا برگزاری این برنامه را در نشاط دانش‌آموزان و روحیه سازی مثبت این قشر جامعه موثر عنوان کرد و از محمدجواد روحانی دانش‌آموز مدرسه عابدسلطان، محمدرضا سرجمبانی از مدرسه امام رضا(ع)(شاهد) و طاها جعفرکاشانی دانش‌آموز مدرسه سما به عنوان نفرات اول تا سوم بخش پسران نام برد.

واحدیان خاطر نشان کرد: در بخش دختران نیز ریحانه سرجمبانی از مدرسه شاهد علی‌بن‌ابیطالب(ع)، سوگند عبداللهی از مدرسه فقیه و فاطمه سلیمانی از مدرسه بنت‌الهدی رتبه‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

وی یادآور شد: همچنین بر اساس رای داوران، امیرمحمد بابایی از مدرسه شهید هاشمی سن‌سن، شایان بدخشان از مدرسه منتظران، آرش توانگری‌برزی از مدرسه شهید شیرخدایی، سهیل عابدی از مدرسه اندیشه، سیدمحمدطاها موسوی از مدرسه آسیه، علیرضا جوادیان از مدرسه شیرخدایی و سروش نعلچی از مدرسه لاجوردی در بخش پسران و مستوره آبیار از مدرسه سما، نازنین‌زهرا نمازی‌فرد از مدرسه فردوسی(۲)، ضحا شریفیان از مدرسه شاهد علی‌بن‌ابیطالب، کوثر رئیس‌زاده از مدرسه سما، بهار نجارزاده از مدرسه محمد رسول‌الله(ص)، سوین قرائتی از مدرسه پیله‌وریان و ثناء حدادی از مدرسه صالحین در بخش دختران به عنوان نفرات برگزیده و قابل تقدیر معرفی شدند.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp