رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان خبر داد:
استقبال از جشنواره خلاقیت و بازیافت با ارائه ۸۰۰ اثر هنری و خلاقانه

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان گفت: در رویداد خلاقیت و بازیافت، شاهد مشارکت و استقبال بسیار خوبی از سوی شهروندان و بویژه دانش‌آموزان مدارس کاشان بودیم به طوریکه در این زمینه ۸۰۰ اثر با موضوع پسماند، بازیافت و استفاده مجدد از وسایل دور ریختنی دریافت شد.

محمدحسین واحدیان با بیان اینکه برگزاری رویداد خلاقیت و بازیافت به منظور آشنایی همه اقشار بویژه دانش‌آموزان و هنرمندان با مبانی آموزش شهروندی مانند بازیافت، تفکیک از مبداء و مواردی از این قبیل بود، گفت: این برنامه با رویکرد تشویق شهروندان به ادامه روند در خانه ماندن برای پیشگیری از شیوع کرونا با همکاری مشترک فرهنگ‌سراهای مهر، معراج، علامه فیض‌کاشانی، المهدی و فرهنگ‌سرای بانو ویژه همه سنین اجرا شد.

وی افزود: در این فعالیت که در راستای نهادینه شدن فرهنگ بازیافت و کاهش میزان تولید زباله، ایجاد فضای هنری و خلاقانه رقم خورد، شرکت کنندگان که عموما دانش‌آموزان مدارس بودند در قالب‌های نقاشی و رنگ آمیزی، ساخت کیسه و سفره‌های پارچه‌ای ،خلاقیت در تصویرسازی و طراحی پوستر، آزمایشات علمی، ساخت اوریگامی و کاردستی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رئیس سازمان با اشاره به رویکرد جشنواره خلاقیت و بازیافت گفت: شرکت کنندگان در این برنامه با مبانی آموزش شهروندی مانند بازیافت، تفکیک از مبدا آشنا شدند و نتیجه برگزاری این شد که جشنواره با همراهی بسیار خوب مسئولین مدارس و دانش‌آموزان مدرسه‌های شهدای کرک،مدارس شهر مشکات، سما، جهانگیر، وحدت، مصراحی شهرک ۲۲ بهمن.مادر، بهشت،عزیزی، مدارس لتحر، حاجی طباطبایی،محمد رسول‌الله، امام جواد،سمیه راوند و مدرسه ابوذر راوند،موسسه معلولین هاجر به پایان رسید.

شایان ذکر است با پایان یافتن زمان دریافت آثار جشنواره خلاقیت و بازیافت، نفرات برتر این رقابت مشخص و آثار برگزیده در فرهنگ‌سرا‌ها به نمایش گذاشته شد.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp