در ۹ ماه نخست سال جاری صورت گرفت
آسفالت بالغ بر ۳۵ هزار متر مربع از معابر منطقه یک

معاون عمران و ترافیک منطقه یک شهرداری کاشان، میزان آسفالت منطقه را در ۹ ماهه اخیر بیش از ۳۵ هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال ذکر کرد.

مرتضی حلاج باشی از مهمترین این معابر را کوچه شهید کاشانیان و معابر اطراف پارک شهید قدیرزاده نام برد و درصد پیشرفت فیزیکی آسفالت طبق بودجه سال ۹۹ را ۷۰ درصد ذکر کرد .

وی لکه گیری آسفالت معابر اصلی و فرعی سطح منطقه را بیش از ۲ میلیارد ریال و در قالب ۳ هزار مورد عنوان کرد.

معاون عمران و ترافیک منطقه یک شهرداری کاشان با اشاره به موقعیت منطقه یک و وجود بافت تاریخی و فرهنگی در هسته شهر و لزوم احیاء و نگهداری این میراث ارزشمند به کف فرش بیش از ۷۵ هزار متر مربع از معابر اصلی و فرعی سطح شهر اشاره کرد.

حلاج‌باشی اضافه کرد: از مهمترین این معابر می‌توان به کف فرش میدان علامه فیض ( ادامه پروژه بهسازی و کف فرش خیابان میرعماد ) و کوچه حمام یکشنبه ای (بازارچه سردار تا زیارت حبیب بن موسی( ع) ) اشاره کرد.

وی، مرمت بیش از ۱۵ هزار متر مربع در محورهای گردشگری منطقه، احیاء و بهسازی چهار مورد آب انبار، زیرسازی ۳۰ هزار متر مربع از معابر اصلی و فرعی ، ترمیم یک‌هزار متر مربع بلوک فرش و ۲۵ هزار متر مربع جدول گذاری معابر را از دیگر اقدامات این حوزه برشمرد.

حلاج باشی در پایان با اشاره به مسائل مختلفی از جمله تراکم جمعیت ، وجود معابر با عرض کم و تردد زیاد وسایل نقلیه و وجود مشکلات عدیده از صبر و بردباری همشهریان عزیز در راستای توسعه و آبادانی شهر تقدیر و تشکر و ابراز امیدواری کرد: تا پایان سال جاری پروژه های در دست اجرا به اتمام و به بهره برداری برسد.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp