در ۹ ماهه نخست سال جاری صورت گرفت
۱۵ میلیارد ریال جدول‌گذاری و بلوک فرش در منطقه دو

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان گفت: ۱۵ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای عملیات جدول‌گذاری و بلوک فرش طی نه ماهه سال جاری در سطح این منطقه اختصاص یافت.

احمد شاه بالایی، با تأکید بر بهسازی بلوک فرش و جدول‌‎گذاری معابر منطقه به عنوان یکی از مطالبات اصلی و به حق شهروندان گفت: بیش از ۳ هزار متر طول جدول‌گذاری و ۷ هزار متر مربع بلوک فرش در ۹ ماهه نخست سال ۹۹ اجرا شده است.

وی، تسهیل در تردد و عبور و مرور، ساماندهی و زیباسازی فضاهای شهری و مناسب‌سازی پیاده‌‌روها و جداول خیابان‌های سطح منطقه را از اهداف اجرای این عملیات برشمرد و عنوان کرد: این اقدام با هدف ارتقای سطح کیفی معابرو بهسازی مناظر شهری انجام شده است.

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان افزود: بلوارکاج، دانش ۳۳، شمشاد۵ ، مجاهد ۵ واقع در زیدی، کوی شهید مفتح ، طرح ترافیکی خیابان فلسطین، فرعی‌های اقاقیا فاز دوناجی آباد و کوچه شهید نقره‌ای واقع در بلوارشهیدان خاندایی از جمله معابری بوده که عملیات جدول گذاری و بلوک فرش طی مدت مذکور در آن انجام شده است.

شاه بالایی در ادامه تصریح کرد: اولویت‎بندی عملیات جدول‎گذاری و بلوک فرش معابر شهری، براساس درخواست‎های مردمی و پیشنهاد معتمدین و سرمایه‎های اجتماعی نواحی سه گانه بوده که به عنوان یکی از سیاست‎های منطقه در سال جاری نیز در دستور کار است.

وی در پایان با تاکید بر رضایت‎مندی شهروندان به عنوان سرمایه و پشتوانه برای شهرداری منطقه از صبر و شکیبایی شهروندان در انجام پروژه های عمرانی و خدماتی تقدیر و اظهار امیدواری کرد: با مشارکت و همکاری شهروندان شاهد به ثمر رسیدن طرح‌های عمرانی و خدماتی بیشتری در بازه زمانی پیش رو باشیم.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp