در ۹ ماهه سالجاری صورت گرفت
توزیع بیش از ۴۰۰ هزار تن میوه و تره بار در سطح شهرستان کاشان

مدیر حوزه ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی از تأمین و توزیع بیش از ۴۰۰ هزار تن میوه و تره بار در ۹ ماهه نخست سال جاری خبر داد.

مهدی پایواره از تأمین و توزیع ۴۰۵ هزار تن میوه و تره بار در ۹ ماهه نخست سال جاری در سطح شهرستان کاشان خبر داد و گفت: در میدان میوه و تره بار و همچنین بازارهای روز کاشان، روزانه حدود یک هزار و ۵۰۰ تن انواع محصولات در گروه‌های کالایی میوه‌جات، سبزیجات و صیفی‌جات و سایر محصولات کشاورزی طی این مدت در میادین و بازارهای میوه و تره بار شهرستان توزیع شده است.

مهدی پایواره همچنین حضور و ارائه خدمات رسانی حجره‌داران میدان میوه و تره‌بار و پرسنل حوزه ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی در ایام و شرایط وضعیت قرمز کاشان جهت رفاه حال شهروندان را یادآور شد.

وی افزود: طی روزهای تعطیل به دلیل شرایط بحران و وضعیت قرمز کاشان کارکنان این حوزه با هدف خدمات رسانی به شهروندان عزیز با حضور و نظارت بر مراکز تحت پوشش از قبیل بازار مهستان، میدان میوه و تره‌بار و… به منظور پیگیری رعایت پروتکل‌های بهداشتی و توزیع مناسب میوه و تره بار همه روزه انجام وظیفه کرده است.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp