در نه ماه گذشته صورت گرفت
اجرای ۳۵ هزار مترمربع آسفالت در سطح معابر منطقه یک

مدیر منطقه یک شهرداری کاشان گفت: در نه ماه گذشته حدود ۳۵ هزار مترمربع آسفالت‌ریزی با اعتباری بالغ بر ۲.۵ میلیارد تومان در سطح معابر این منطقه انجام شد.

ابوالفضل ساروقیان در گفت‌وگو با برنامه صبح سیلک اجرای ۷ هزار و ۲۰۰ مترمربع کف‌فرش معابر با صرف هزینه ۱ میلیارد تومانی را به عنوان جایگزین آسفالت برشمرد و تصریح کرد: ۱.۵ میلیارد تومان نیز طی این مدت صرف زیرسازی و بدنه‌سازی معابر بافت تاریخی و ۵۰۰ میلیون تومان هم برای مرمت بناهای تاریخی عمومی مثل کاروان‌سراها، آب‌انبارها و گذرها اختصاص یافت‌.

وی با اشاره به صرف هزینه یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی برای احیای مرکز محله دوهزار و ۵۰۰ مترمربعی درب‌باغ، خاطرنشان کرد: مرکز محله مسلم‌بن‌عقیل در خیابان شهید حسنی‌نژاد به مساحت ۳هزار مترمربع با برآورد هزینه یک میلیارد تومان نیز با ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی همراه بوده است و امیدواریم تا پایان سال به بهره‌برداری برسد.

ساروقیان اجرای کف‌فرش میدان سنگ(فیض) با مساحت دوهزار و ۵۰۰ مترمربع و برآورد هزینه یک میلیاردی آن را در راستای اهمیت دادن به پیاده‌محوری ارزیابی کرد و گفت: مرمت خانه‌های عباسیان و طباطبایی و نیز احداث سرویس بهداشتی در پارک شهید قدیرزاده از دیگر پروژه‌های در حال انجام است.

وی بر مرمت خانه رضوی با کاربری فرهنگسرا با هزینه یک میلیارد تومانی تأکید و اذعان کرد: این خانه فرهنگ با پیشرفت ۹۰ درصدی همراه بوده است و تا پایان سال شاهد بهره‌برداری از آن خواهیم بود.

به گفته مدیر منطقه یک شهرداری، اصلاح نقاط حادثه‌خیز ترافیکی در نقاطی مثل محوطه دروازه ملک‌آباد و تقاطع قدمگاه علی(ع) از اهم پروژه‌های عمرانی-ترافیکی این منطقه در سال جاری است.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp