در شرایط قرمز کرونایی انجام می‌شود
گندزدایی و ضدعفونی کردن بیش از ۳۰ هزار متر مربع میدان میوه و تره بار

مدیر حوزه ساماندهی مشاغل شهری و فرآروده های کشاورزی شهرداری کاشان گفت: گندزدایی و ضد عفونی داخلی بیرونی میدان میوه و تره بار در شرایط قرمز کرونایی هفتگی انجام می شود.

مهدی پایواره با بیان اینکه از ابتدای شیوع ویروس کرونا مسائل بهداشتی در میدان میوه و تره بار جدی گرفته شده بیان کرد: در سه ماه اول انتشار ویروس کرونا و دوران قرنطینه تاکنون کلیه مسائل و پروتکل های بهداشتی رعایت می شود.

وی با بیان اینکه میدان میوه و تره بار یک مرکز رفت و آمد زیاد با روزانه به طور متوسط ۱۴ تا ۱۵ هزار نفر است،افزود: روزانه هزاران وسیله نقلیه شامل انواع خودروهای باربری سبک و سنگین،وانت، سواری و موتورسیکلت وارد میدان میوه و تره بار شده که به محض ورود توسط انتظامات مجموعه کنترل و تذکرات لازم مبنی بر زدن ماسک و رعایت مسائل بهداشتی داده می شود ولی افراد جهت حفظ سلامت خود باید کوشا باشند.

مدیر حوزه ساماندهی مشاغل شهری و فرآرورده های کشاورزی شهرداری کاشان تصریح کرد: این مجموعه یک محیط با فضایی رو باز است و محیط بسته خطرناکی وجود ندارد اما این مجموعه فعالیت جدی خود را جهت پیشگیری از ویروس کرونا اعم از نصب بروشورهای نحوه رعایت و دستورالعمل پروتکل ستاد پیشگیری از کرونا در محل ورودی و داخل میدان مرکزی میوه و تره بار نصب گردیده و بصورت ماهیانه دو مرحله هم کل مجموعه میدان میوه و تره بار شستشو می شود.

وی با اشاره به اینکه ضدعفونی غرفه ها برعهده خود غرفه داران است گفت:با این وجود با توجه به اهمیت موضوع از هفته گذشته پس از اعلام مجدد وضعیت قرمز شهرستان حوزه ساماندهی مشاغل و ساماندهی فرآورده های کشاورزی شروع به ضد عفونی مجدد کرده است.

به گفته وی از جمعه گذشته به دلیل تعطیلی میدان ضد عفونی آغاز و هر خودرویی از ساعت ۱۰ شب جمعه به بعد بارهای بیرون شهر داشته است در ورودی میدان ضد عفونی شده است.

پایواره ادامه داد: میدان دارای بخش های مختلف و واحدهای خدماتی نظیر بانک، اغذیه فروشی ؛چایخانه؛ مسجد، سوپرلبنیاتی موادغذایی است که هشدارهای لازم به همه آنها داده شده است و روزانه برعملکرد آنها نظارت می گردد.

وی همچنین اضافه کرد: در ورودی درب میدان انتظامات تذکرات لازم را می دهند و همچنین از فروشندگان میدان خواسته شده به افراد بدون ماسک بار تذکر داده شده و فاصله اجتماعی رعایت شود.

پایواره در پایان متذکر شد: تذکرات لازم در میدان جهت رعایت مسائل بهداشتی داده می شود ولی این مردم هستند که می توانند با رعایت موارد به قطع زنجیره کرونا کمک کنند.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp