در سال جاری صورت گرفت
بیش از ۲۱ هزار متر مربع آزادسازی معابر منطقه دو شهرداری

مدیر املاک و مستغلات منطقه دو شهرداری از ۲۱ هزار و ۴۰۰ مترمربع آزادسازی معابر و تملک اراضی در این منطقه از ابتدای سال جاری خبر داد و گفت: این آزادسازی و تملک‌ها با اعتباری بالغ بر ۴۸ میلیارد تومان انجام شد.

مجتبی رخشماه در ارتباط تلفنی با برنامه صبح سیلک با اشاره به فعالیت‌های منطقه دو شهرداری برای تأمین پارکینگ در محدوده معابر پرترافیک شهری تصریح کرد: در سطح این منطقه تملک اراضی برای توسعه پارکینگ‌های مسطح در نقاطی مثل کوی شامخی، بلوار مادر، کوی قدمگاه و غیره انجام شد.

وی افزود: اخیراً در خیابان پرترافیک بهشتی نیز دو پلاک با هدف احداث پارکینگ با ۷۵۰ متر مربع عرصه، تملک شده است.

رخشماه ادامه آزادسازی معابر تا پایان سال جاری در محدوده‌هایی مثل کوچه روشن، کوی تقدیسی، محور امیرکبیر، شهید قسمت‌کننده و… را منوط به همکاری مالکان با شهرداری دانست و خاطرنشان کرد: تعریض محدوده بلوار شهید معمار تا جاده نوش‌آباد نیز از دیگر برنامه‌های آزادسازی در سال جاری است.

وی با بیان سختی روند آزادسازی معابر و عدم همکاری برخی مالکان تبیین کرد: شهرداری به رغم میل باطنی خود گاهی اوقات مجبور است با توجه به عدم همکاری برخی مالکان در رفع گره‌های ترافیکی و نقاط حادثه‌خیز از راهکارهای قانونی مثل ماده ۸ با حکم تخریب از دادستانی اقدام کند.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp