در سال جاری صورت گرفت
اجرای بالغ بر ۱۰ هزار مترمربع بتن‌ریزی در سطح معابر منطقه دو

مدیر منطقه دو شهرداری از اجرای بالغ بر ۱۰ هزار مترمربع بتن‌ریزی در سطح معابر منطقه دو شهرداری خبر داد و گفت: باتوجه به رشد چهار برابری قیمت قیر در سال جاری و عدم رغبت پیمانکاران به اجرای آسفالت‌ریزی‌های مقطعی، اجرای بلوک‌فرش و بتن‌ریزی به عنوان بهترین جایگزین آسفالت معابر به ویژه در سطح فاز دو شهرک ناجی‌آباد بوده است.

احمد شاه‌بالایی در گفت‌وگو با برنامه صبح سیلک اجرای طرح‌های عمرانی در ناحیه فاز دو شهرک ناجی‌آباد را با گذشت دو دهه محرومیت این محدوده یادآور شد و تصریح کرد: اخیراً معبر کوی مفتح به عنوان یک از نقاط کم‌برخوردار منطقه دو، با صورت گرفتن فعالیت‌های بهسازی بهبود دسترسی و ترافیکی پیداکرد و مشکل معضلات اجتماعی و امنیتی آن نیز با کمک عوامل نیروی انتظامی در حال برطرف شدن است.

وی با اشاره به انجام ۴ هزار متر طول جدول‌گذاری و بلوک‌فرش در سال جاری و در دست اقدام بودن ۶ هزار متر دیگر از این نوع فعالیت‌های عمرانی، خاطرنشان کرد: اجرای جدول گذاری و بلوک فرش در نقاطی مثل بلوار کاج، دانش ۳۳، کوچه‌های شمشاد ناجی‌آباد، خیابان فلسطین، کوچه‌های اقاقیا، بلوار شهید خاندایی و… نمونه‌ای از این نوع فعالیت‌های عمرانی است.

شاه‌بالایی توجه ویژه به اجرای آسفالت معابر اصلی و کلیدی را از اولویت‌های شهرداری منطقه دو برشمرد و اذعان کرد: از هفته آینده معابر پرتردد برخی محورهای پرترافیک مانند خیابان شهید بهشتی آسفالت‌ریزی می‌شود.

وی افزود: برنامه‌ریزی برای اجرای آسفالت بلوار کارگر نیز باتوجه به معضلات ترافیکی اجرای پروژه در این محور مورد تأیید شورای ترافیک قرار نگرفت، از این رو فرعی‌ها و مسیرهای دسترسی اصلی این بلوار مثل کوی تلاش هشت و شش در دستور کار قرار گرفت.

مدیر منطقه دو شهرداری ابراز امیدواری کرد: شهروندان این منطقه به ویژه فاز دو شهرک ناجی آباد با پرداخت به موقع عوارض شهری در پیشبرد طرح‌های عمرانی یاری‌گر باشند.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp