دبیر «نخستین جایزه سال تصویرسازی اشعار سهراب سپهری»:
۲۱۶ اثر دریافتی از ۲۴ استان کشور داوری شدند

با  پایان مهلت ارسال آثار و مرحله اول داوری «نخستین جایزه سال تصویرسازی اشعار سهراب سپهری» ۱۹ اثر از بین ۲۱۶ اثر ارسال‌شده به دبیرخانه جایزه سال تصویرسازی سهراب سپهری انتخاب و تعداد آثار ثبت‌شده و نتیجه داوری اعلام شد.

دبیر «نخستین جایزه سال تصویرسازی اشعار سهراب سپهری» با بیان اینکه ۲۱۶ اثر با محوریت تصویرسازی اشعار سهراب سپهری در تکنیک‌های مختلف به دبیرخانه این رویداد در کاشان رسیده است، پاسداشت مقام شاعر و نقاش نوگرای کاشانی را از جمله اهداف برگزاری این برنامه برشمرد.

حسین صدقی ضمن اشاره به اینکه این برنامه زمینه‌ای برای بروز خلاقیت‌های هنری مرتبط با گرافیک، تصویرسازی و ادبیات با بهره‌گیری از توانایی‌های هنرمندان سراسر کشور را ایجاد کرده است، گفت: از میان ۲۱۶ اثر رسیده از ۲۴ استان کشور به دبیرخانه، هیأت داوران متشکل از زهره محمدی‌معین، حورا سایه‌کوئی و عارفه صباری در نهایت ۱۹ اثر را برای مرحله نهایی این رقابت انتخاب کرده و در مرحله نهایی ۳ اثر برتر از میان این آثار توسط محسن حسن‌پور، مرتضی ‌سهی و علی بوذری معرفی خواهد شد.

وی از اثر سارا الفتی از شهر کرج، پریسا فرخ‌بخت و مهناز ابراهیمی از اصفهان، سعید خویه، بهاره خدامی، شکیلا کریمی، تارا نادری و مطهره غلامی هر پنج نفر از تهران، حدیث افسرده از ایلام، فاطمه ایران‌زاد از بوشهر، فریبا منوچهری از همدان، زهره جهانبازی و عاطفه قربانی از شهرکرد چهارمحال و بختیاری، زهرا مقصودی از اراک، سیده ‌زینب بهروز از آباده فارس، زهره بابایی از شیروان خراسان شمالی، مراد فتاحی از شهریار به عنوان آثار راه‌یافته به مرحله نهایی این مسابقه نام برد.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp