تمثال حاج قاسم با تصاویر ۱۷۴۶ شهید کاشان طراحی شد

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان از اکران تمثال حاج قاسم با تصاویر شهدای کاشانی بر سازه خیابان شهید بهشتی کاشان خبر داد.

محمد‌حسین واحدیان در خصوص این تابلونگاره گفت: همزمان با فرارسیدن نخستین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در ۱۳ دی‌ماه و با تلاش فرهنگ‌سرای علامه‌فیض‌کاشانی، جدیدترین تابلونگاره خیابان شهید بهشتی که ساخت تصویر سردار سلیمانی با استفاده از تصاویر ۱۷۴۶ شهید دارالمومنین است، رونمایی شد.

وی با تاکید بر اینکه تمثال سردار دل‌ها بر اساس جمله راهبردی رهبر انقلاب مبنی بر اینکه سردار سلیمانی یک فرد نیست و یک مکتب است طراحی شده، اظهار کرد:
این اقدام در راستای گام برداشتن برای نهادینه کردن فرهنگ ایثار و حفظ ارزش‌های انقلابی و تداوم راه شهدا صورت پذیرفته است.

رئیس سازمان بیان کرد: این تابلو با عنوان” آنچه خوبان همه دارند” در ابعاد ۶*۳ با ابتکار هنرمندان کاشانی و با اجرای سیدحسین آقامیری با تکنیک فتوموزائیک طراحی شده تا یاد و خاطره آن مرد ماندگار تاریخ ایران را در اذهان شهروندان زنده کند.

واحدیان با بیان اینکه این تابلونگاره از سوی فرهنگ‌سرای علامه‌فیض‌کاشانی با همراهی بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کاشان به نمایش گذاشته شده، افزود: امید است با استفاده از ابزار کارآمد و پر نفوذ هنر بتوانیم هر چه بیشتر و بهتر فرهنگ‌ ایثار و شهادت را ترویج دهیم.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp