تا چهار ماه آینده صورت می‌گیرد؛
نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی با خرید ۳۰ دستگاه اتوبوس

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری گفت: تا چهارماه آینده و اوایل سال جدید نوسازی ناوگان حمل و نقل شهری با خرید ۳۰ دستگاه اتوبوس و میدل‌باس با سوخت مصرفی بدون آلودگی یورو ۵ انجام می‌شود.

محمدرضا متشکره در ارتباط تلفنی با برنامه صبح سیلک با اشاره به آغاز نوسازی ناوگان اتوبوسرانی از سال گذشته تصریح کرد: در این طرح، حدود ۴۰ اتوبوس با تأمین اعتبار لازم به صورت کامل بازسازی می‌شود.

وی افزود: حدود ۹۵ درصد این ناوگان یعنی بالغ بر ۴۴ دستگاه در دوره اخیر به سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی مجهز شد و کسب رضایت شهروندان را به دنبال داشت.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری با اشاره به جابه‌جایی حدود ۲۸ تا ۳۰ هزار نفر مسافر در قالب ۶۰۰ سرویس تا پیش از شیوع کرونا در سال ۹۸ بیان کرد: از زمان شیوع کرونا تاکنون حدود ۷۵ درصد کاهش مسافر داشتیم و آمار جابه‌جایی مسافران به خاطر تعطیلی مراکز آموزشی اکنون به حدود ۴هزار و ۵۰۰ نفر در روز رسیده است.

متشکره با تأکید بر فعالیت اتوبوس‌ها از ساعت ۶:۳۰ صبح تا ۲۰:۳۰ شب باوجود حجم کم مسافران گفت: بیشتر فعالیت جابه‌جایی و منابع درآمدی سازمان هنگام بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها بود که اکنون میزان درآمدها نزدیک به صفر رسیده است و تعمیر و نگهداری خودروها هم هزینه بالایی دارد، با این وجود تداوم خدمت‌رسانی به شهروندان لذت‌بخش است.

وی در پایان از شهروندان خواست با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی به کاهش ۵۰ تا ۶۰ درصدی ترافیک و آلودگی هوای شهری کمک کنند و اطمینان خاطر داد که در این دوران شیوع کرونا اتوبوس‌ها هنگام سرویس‌دهی و پایان شیفت کاری به طور مرتب ضدعفونی می‌شوند.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp