به همت حجره‌داران میدان میوه‌ و تره‌بار صورت گرفت
توزیع ۱۲ تن میوه و صیفی‌جات بین نیازمندان و آسیب‌دیدگان ناشی از بیماری کرونا

مدیر حوزه ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی از توزیع بالغ بر ۱۲ تن میوه و صیفی‌جات بین نیازمندان در قالب رزمایش کمک مومنانه خبر داد.

مهدی پایواره بیان کرد: در این طرح خیرین حجره‌داران میدان میوه وتره بار با همکاری حوزه ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی، اتحادیه صنف میوه و تره بار و همراهی حوزه مقاومت بسیج اصناف و ادارات، بیش از ۱۲ تن میوه و صیفی جات برای نیازمندان و آسیب دیدگان ناشی از بیماری کرونا بسته‌بندی شده و توزیع آن در محلات شناسایی شده صورت گرفت .

پایواره یادآور شد: بر این اساس بیش از یک میلیارد ریال کمک‌های حجره‌داران میدان میوه و تره بار به نیازمندان در آغاز زمستان صورت پذیرفت.

وی تصریح کرد: این اقدام با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر برپایی رزمایش همدلی و کمک‌های مومنانه و به مناسبت میلاد باسعادت بانوی دشت کربلا حضرت زینب کبری(س) صورت گرفت و هدف آن کمک به افراد کم برخوردار و خانواده‌های آسیب‌دیده از بیماری کرونا بود.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp