به منظور مقابله با کرونا صورت گرفت
کمک نقدی ۱۹ میلیارد تومانی خیرین به بخش سلامت

رئیس اداره سمن‌ها و خیرین دانشگاه علوم پزشکی کاشان از کمک نقدی ۱۹ میلیاردی تومانی خیرین به بخش سلامت خبر داد و گفت: این میزان کمک در قالب خرید تجهیزات پیشرفته بیمارستانی، وسایل حفاظت فردی و اقلام دارویی هزینه شده است.

فاطمه عطوف در ارتباط تلفنی با برنامه صبح سیلک تصریح کرد: برای هریک از این اقلام، شناسنامه‌ای در اداره سمن‌ها و خیرین تنظیم شد.

وی فعالیت سازمان‌های مردم نهاد را اجرای پنهان ارتقای سلامت اجتماعی جامعه خواند و یادآور شد: حدود ۵۰ سمن در کاشان در حیطه‌های مختلف فعال هستند که برخی از آنها به صورت مستقیم و غیرمستقیم با حوزه سلامت ارتباط و همکاری دارند.

عطوف افزود: از زمان شیوع کرونا تاکنون سمن‌ها اعم از کانون‌های فرهنگی، هیئات مذهبی، تشکل‌های محیط زیستی و… اقدام به فعالیت‌های مختلفی مثل تولید اقلام حفاظت فردی، تهیه و توزیع بسته‌های بهداشتی و معیشتی و دیگر فعالیت‌های نوعدوستانه پرداخته‌اند.

وی تکریم و تبجیل از خانواده‌های کادر درمان به صورت مراجعه حضوری به درب منازل را از فعالیت‌های جالب توجه یکی از مؤسسات خیریه دانست و گفت: در این میان پویشی دانشجویی به همراه اعضای هیئت علمی تشکیل شد و با روحیه ‌فزایی یاری‌گر سربازان سلامت و پرستاران شد.

عطوف در پایان از شهروندان علاقه‌مند به فعالیت در امور خیریه خواست با مراجع به اداره سمن‌ها و خیرین دانشگاه علوم پزشکی ضمن آشنایی با فعالیت‌های این مرکز در امور خیرخواهانه بهداشت و سلامت سهیم شوند.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp