به منظور آگاهی بخشی شهروندان:
پرفورمنس شهر سبز در حمایت از فضای سبز به خیابان آمد

پرفورمنس “شهر سبز” با تاکید بر حفظ فضای سبز و جلوگیری از قطع درختان در معابر و خیابان‌های شهر کاشان اجرا شد.

▫️در این فعالیت که یکی از برنامه‌های جشنواره “شهر سبز” سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان بود و با تلاش فرهنگ‌سرای علامه فیض‌کاشانی اجرا شد، گلدمن و سیلورمن‌ها با در دست داشتن پلاکاردهایی حاوی هشدارهای بصری، از بین رفتن درختان و قطع شدن آن‌ها و در حقیقت حذف درختان از فضای سبز، اهمیت حفظ درختان و فضای سبز شهری را برای شهروندان بویژه کسبه به نمایش گذاشتند.

▫️در این برنامه هنری که با هدف آگاهی بخشی شهروندان و کسبه و همچنین به منظور اهمیت حفظ درختان و فضای سبز و لزوم نگهداری از آن در خیابان باباافضل کاشان برگزار شد، تعدادی نهال نیز با مشارکت کسبه این خیابان غرس شد.

▫️شایان ذکر است، دوره آموزشی گل و گیاهان آپارتمانی، اهدا و کاشت گل در معابر کاشان همراه با نمایش خیابانی، مسابقه عکاسی رویای سبز زندگی و برنامه پرفورمنس شهر سبز از جمله برنامه های جشنواره «شهر سبز» است که با رویکرد حمایت از فضای سبز توسط فرهنگسراهای سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان اجرا و یا در حال برگزاری است.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp