به علت تغییر کاربری غیرمجاز
دو واحد مسکونی در بلوار شهید اردهال تخریب شد

مدیر اجرای احکام شهرداری کاشان از تخریب دو باب واحد مسکونی در یکی از کوچه‌های فرعی بلوار شهید اردهال که احداث آن با تغییر کاربری غیرمجاز و به صورت ساخت و ساز غیرقانونی صورت گرفته بود خبر داد.

بهمن کاظیان گفت: امروز سوم دی‌ماه، دو باب منزل مسکونی که به صورت غیرقانونی و بدون اخذ مجوزهای لازم در سروستان یکم بلوار شهید اردهال احداث شده بود، در قالب اجرای حکم تخریب شد.

وی با بیان اینکه اولویت اجرای حکم، تغییر کاربری اراضی کشاورزی و باغات است، به تخریب امروز اشاره کرد و افزود: در طرح‌های تفصیلی و جامع شهر محدوده مورد نظر به عنوان باغات لکه‌گذاری گردیده و این اولویت باعث اجرای احکام صادره از کمیسیون‌های ماده ۱۰۰ شهرداری شده است.

مدیر اجرای احکام شهرداری کاشان، با تأکید بر طی شدن تمام مراحل قانونی برای اجرای این حکم تصریح کرد: تمام فرصت‌های قانونی به مالک داده شد، حتی پیشنهاد گردید که مالک به صورت داوطلبانه نسبت به جبران تخلف اقدام نماید که علیرغم تلاش شهرداری مالکی اقدام موثری در این راستا انجام نداد.

کاظمیان خاطرنشان کرد: در نهایت حکم صادر شده با پشتیبانی یگان امداد نیروی انتظامی شهرستان کاشان و همکاری کارکنان منطقه ۵ به ویژه ناحیه راوند اجرا گردید.

وی به شهروندان توصیه کرد از هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز در اطراف و حریم شهر جداً خودداری کنند و همچنین تأکید کرد: باید هرگونه ساخت و ساز پس از طی شدن مراحل قانونی و اخذ مجوزهای لازم از شهرداری باشد و چنانکه بارها مطرح شده هیچ کس بهتر از خادمان شهروندان در شهرداری امین آنان برای کسب مشورت به منظو خرید زمین یا ساخت و ساز نخواهند بود.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp