بهره‌برداری از پروژه بازار روز «مهستان ۲» در دهه فجر

یک کارآفرین و سرمایه‌گذار فعال در زمینه بازارهای روز میوه و تره بار با اشاره به ضرورت همکاری شهرداری برای توسعه این نوع بازارها در نقاط مختلف شهر از بهره‌برداری بازار مهستان ۲ طی دهه مبارک فجر خبر داد و گفت: این بازار در محدوده مجتمع تجاری کاشان‌مال جانمایی شده است.

احمد کریمی در ارتباط تلفنی با برنامه #صبح_سیلک طی مراحل قانونی سرمایه‌گذاری را طولانی‌مدت و طاقت‌فرسا خواند و مدعی شد: هرچه رفع موانع این روند کار سرمایه‌گذاری کوتاه‌تر شود، سرمایه‌گذاران رغبت بیشتری پیدا می‌کنند و ریسک سرمایه‌گذاری هم کمتر می‌شود.

وی هدف از ایجاد بازارهای روز را دسترسی سریع‌تر و ارزان‌تر مردم به عرضه محصولات کشاورزی و تنظیم نظام توزیع آن دانست و تصریح کرد: بازار روز مهستان تحت نظارت و حمایت شهرداری با ارائه محصولات کشاورزی، مواد غذایی و پروتئینی در فضای رقابتی با کیفیتی مناسب و قیمتی ۲۰ درصد ارزان‌تر از سطح مغازه‌های شهر خدمت‌رسانی می‌کند.

یک کارآفرین و سرمایه‌گذار فعال در زمینه بازارهای روز میوه و تره بار با بیان اینکه با حمایت شهرداری از بازارهای روز، شهروندان نیز از این بازارها استقبال می‌کنند، خاطرنشان کرد: این مراکز با تأمین مایحتاج مردم در تنظیم بازار تأثیرگذار هستند.

وی با اشاره به پیگیری‌های انجام‌شده برای تأمین اقلامی؛ مانند مرغ و روغن با قیمتی مناسب در بازار روز مهستان اذعان کرد: در این ایام التهابات بازار، این اقلام با وجود ضعف همکاری‌های بین بخشی تأمین شد و با قیمت مناسب در اختیار مصرف‌کنندگان قرار گرفت.

کریمی فضای بازارهای روز را به خاطر توزیع اقلام مختلف و متنوع رقابتی ارزیابی و اذعان کرد: کالاهای مختلف در کیفیت‌های مختلف از سطح بالا و متوسط پاسخگوی نیازهای مختلف شهروندان است.

وی در پایان اطمینان خاطر داد: شیوه‌نامه‌های بهداشتی در این دوران شیوع کرونا تحت نظارت معاونت بهداشتی در بازار مهستان انجام می‌شود.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp