با مساحت بالغ بر ۲ هزار متر مربع صورت می‌گیرد
عملیات زیرسازی «مسافر ۹» در کوی شهید مفتح

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان از اجرای عملیات زیرسازی مسافر ۹ واقع در کوی شهید مفتح با مساحت بالغ بر ۲ هزار متر مربع خبر داد.

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان گفت: با توجه به سیاست شهرداری منطقه دو مبنی بر احیا، توسعه و بازآفرینی معابر شهری منطقه، عملیات زیرسازی معبر مسافر۹ واقع در کوی شهید مفتح در دستور کار حوزه معاونت عمران و ترافیک شهرداری منطقه دو قرار گرفت.

وی افزود: عدم زیرسازی و کیفیت مناسب آسفالت در زمان‌های گذشته و همچنین ناهمواری خیابان، فرونشست‌هایی را در این محور در پی داشته که با وجود دغدغه مندی اهالی و شهروندان، شهرداری منطقه در صدد حل این مهم با زیرسازی و آسفالت مناسب برآمد تا بتواند این مشکل را به صورت اساسی حل کند.

به گفته وی، عملیات زیرسازی و آسفالت خیابان مذکور با اعتباری بالغ بر دو میلیارد ریال و از محل اعتبارات عمرانی شهرداری منطقه انجام می گردد.

مدیر منطقه دو شهرداری در ادامه رضایتمندی شهروندان را سرمایه و تکیه گاهی برای شهرداری منطقه دانست و ابراز امیدواری کرد: تلاش مجموعه شهرداری منطقه بر این است که در کوتاه‌ترین بازه زمانی با اتمام عملیات زیرسازی و آسفالت خیابان‌مذکورموجبات خشنودی اهالی و ساکنین را فراهم نماییم.

وی، تردد بالای ساکنین و اهالی از این خیابان را از جمله مواردی برشمرد که ضرورت و لزوم زیرسازی و آسفالت مسیر را دو چندان کرده است.

شاه بالایی در ادامه با اشاره به اینکه توسعه و آبادانی شهر در گرو حمایت همه جانبه شهروندان در پرداخت به موقع عوارض نوسازی است ،افزود: با توجه به امکانات و منابع موجود راهی جز مشارکت شهروندان در اداره شهر نیست و شهروندان می‌توانند با پرداخت به موقع عوارض نوسازی به عنوان حقوق حقه شهرداری در آبادانی شهر خود تلاش کنند.

وی یادآور شد: شهرداری منطقه در نظر دارد در جهت تحقق مشارکت شهروندان و ایجاد اعتماد پایدار، آسفالت معابر را بر اساس پرداخت عوارض نوسازی و اعلام نظر معتمدین و سرمایه های اجتماعی به عنوان یکی از سیاست های پیش روی منطقه اولویت بندی نماید.

وی در پایان ضمن قدردانی و تشکر از صبر و شکیبایی ساکنین و اهالی کوی شهید مفتح به دلیل مشکلات پیش آمده در تردد و عبور و مرور در حین اجرای پروژه، تصریح کرد: بدون تعامل و همکاری شهروندان رسیدن به این مهم امکان پذیر نبوده و قدر مسلم همکاری و همراهی و همدلی شهروندان با شهرداری در اجرای هرچه بهتر برنامه های پیش روی ،باعث توسعه و تعالی شهر در همه زمینه ها خواهد گردید.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp