با انتصاب ۱۵ بانوی شهردار محله
ناحیه لتحر به استقبال طرح زیست بانو رفت

مدیر طرح زیست بانو با اعلام نهایی شدن مراحل گزینش شهرداران محلات ناحیه لتحر گفت: این ناحیه بر اساس تقسیم بندی جغرافیایی به ١۵ محله تقسیم شد و ١۵ بانوی فعال و متعهد بر اساس فرایند گزینش شهرداران محله، مدیریت این محلات را به عهده گرفتند.

سید مهدی پیغمبرزاده در نشستی که با حضور مسئول ناحیه لتحر، دبیر اجرایی طرح و جمعی از بانوان ناحیه لتحر برگزارشد به ویژگی های اجتماعی خاص این منطقه اشاره کرد و افزود: یکی از ظرفیت های مثبت این ناحیه همبستگی و همگرایی اجتماعی شهروندان این ناحیه است که می تواند نویدبخش آینده ای روشن در جهت به ثمر رسیدن اهداف طرح باشد.

وی تهیه بانک اطلاعات محله، تهیه چارت تشکیلاتی افراد تحت پوشش ، آموزش و اطلاع رسانی مفاهیم پسماند به شبکه تحت پوشش،شناسایی و انتقال مشکلات و معضلات محله به دبیر اجرایی طرح و پیگیری تا رفع مشکلات احتمالی را از جمله وظایف شهرداران محل برشمرد.

مدیر طرح زیست بانو افزود: کنترل آمار و اطلاعات مربوطه ( پسماند و بازیافت ) در هر محله به صورت هفتگی، مستند سازی اطلاعات هر کوچه و تهیه شناسنامه شامل ساعت جمع آوری زباله ، نخاله ، ضایعات شهری ، زمان رفت و روب کوچه ، زمان جمع آوری بازیافت ، مراکز انباشت زباله و … از جمله ابزارهای کنترل بازدهی طرح به شمار می رود.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp