با اعتبار بالغ بر ۸.۳ میلیارد ریال صورت گرفت
تخریب و آزاد‌سازی ملک در کوچه شهید دادرس

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان از تخریب و آزاد‌سازی ملکی در خیابان ۲۲ بهمن، کوچه شهید دادرس با هزینه‌ای بالغ بر ۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال اعتبار خبر داد.

احمد شاه بالایی اظهار کرد: هزینه تخریب و آزادسازی این ملک از محل اعتبارات شهرداری منطقه دو تامین شده است.

وی هدف از این آزادسازی را تعریض معابر و بازگشایی گره های ترافیکی سطح منطقه دو و کمک به ترافیک خیابان‌های ۲۲ بهمن و شهید رجایی و خیابان شهید بهشتی ذکر کرد و گفت: تعریض و بازگشایی مسیر مذکور می‌تواند به عنوان مسیر جایگزین و دسترسی آسان از خیابان ۲۲ بهمن به خیابان های شهید رجایی، شریعتی و کوچه تقدیسی و کوچه پشت چهل جریب(رافضی) و نقطه اتصال خیابان ۲۲بهمن به خیابان شهید بهشتی در آینده مورد استفاده قرار گیرد.

شاه بالایی در ادامه آزادسازی و تعریض خیابان ها بدون همیاری شهروندان امری دشوار بوده، خواستار همیاری و مشارکت هرچه بیشتر شهروندان در بازگشایی و آزاد سازی معابر و تسریع در روند پروژه‌ها شد.

وی خاطرنشان کرد: میزان در طرح تعریض ملک مذکور به متراژ بالغ بر ۱۷۶ متر مربع از عرصه یک باب ساختمان مسکونی بوده که به همت حوزه املاک شهرداری منطقه دو این آزادسازی صورت پذیرفت.

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان، تصریح کرد: آزادسازی و توسعه معابر در راستای کاهش حجم و بار ترافیکی خیابان‌های اصلی سطح منطقه به ویژه باز گشایی محورهای منتهی به خیابان های شهید رجایی، شهید بهشتی و خیابان ۲۲ بهمن به عنوان شریان های حیاتی شهر کاشان همواره مد نظر بوده و این آزادسازی ها می‌تواند به کاستن تب تند بار ترافیک در این منطقه به ویژه ساعات پایانی عصر و شب کمک شایانی نماید.

شاه بالایی در پایان ضمن قدردانی از همکاری شهروندان در زمینه آزادسازی ها متذکر شد: آزادسازی معابر از اهم مسائل شهری و پایه و اساس توسعه شهرها است که در حقیقت می‌توان با بکار بردن ضوابط و روش های اصولی و کنترل و نظارت بر طرح های آزاد سازی همراه با در اختیار داشتن اعتبار و بودجه کافی، شاهد توسعه و عمران شهرمان در این زمینه باشیم.

وی یادآور شد: از ابتدای سال جاری تاکنون آزاد سازی های مهم و حیاتی در منطقه دو انجام گردیده که انتظار می رود با این گونه تعاملات وحس همکاری که در شهروندان سراغ داریم،بستر پیشبرد طر‌ح‌های عمرانی و خدماتی بیشتری در سطح منطقه در سال پیش روی فراهم گردد.

شایان ذکر است از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۲۱هزار و ۴۰۰ مترمربع تملک و آزادسازی با اعتباری بالغ بر ۴۸۰ میلیارد ریال در مکان‌های مهم منطقه دو صورت گرفته که می‌توان به معابری مانند خیابان امیرکبیر، خیابان شهید صباغ زاده، بلوار شهیدان خاندایی، خیابان ۲۲ بهمن کوچه شهید دادرس، کوچه روشن، کوچه ۱۴معصوم (ع)، خیابان کارگر، بلوار قطب راوندی ساختمان راهور و نیروی انتظامی اشاره کرد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp