احداث ردیف جدید در قطعه جابربن‌ عبدالله دارالسلام گلابچی

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری کاشان از آغاز عملیات احداث ردیف جدید در قطعه جابربن‌عبدالله‌انصاری آرامستان دارالسلام با خاکبرداری و حفر محیط خبر داد.

غلامعلی ساران با بیان اینکه این پروژه گامی بلند در جهت خدمت‌رسانی هر چه بیشتر به مردم کاشان است، اظهار کرد: نبود قبور در مکان‌های قابل دسترس و با امکانات رفاهی، بهداشتی و فضای سبز به منظور ارائه خدمات ویژه به مردم به شدت در سطح شهرستان احساس می‌شود که با توافق به عمل آمده در سال جاری، عملیات احداث ردیف‌های جدید در قطعات مختلف دارالسلام در دستور کار قرار گرفته‌است.

وی با بیان اینکه مردم دائما برای خرید قبر در قطعات مختلف به این سازمان مراجعه میکنند ، تصریح کرد: به منظور سهولت و راحتی شهروندان،  اقدامات مربوط به ساخت و طراحی این ردیف‌ پس از هماهنگی با هیئت‌مدیره و پس از عقد قرارداد با پیمانکار مربوطه با اعتباری بالغ بر ۲.۴ میلیارد ریال در حال اجراست و امید است تا پایان سال جاری مورد بهره برداری قرار بگیرد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp