آغازطرح زیست بانو در فاز یک ناجی آباد
هفت محله و هفت شهردار تعیین شدند

مدیر طرح زیست بانو اعلام کرد: با تعیین و معرفی ۷ محله و ۷ بانوی شهردار در فاز یک ناجی آباد، فرایند اجرایی طرح در این ناحیه نیز آغاز شد.

سید مهدی پیغمبرزاده در جلسه ای که در مسجد المهدی در جمع بانوان فعال پایگاه بسیج و با حضور ناظر تنظیف منطقه و دبیر اجرایی طرح برگزار شد گفت: ناحیه ناجی آباد دارای ساختاری منظم و بافتی نسبتا متجانس می باشد که این می تواند نقطه قوتی برای اجرای موفقیت آمیز این طرح محسوب شود.

وی با اشاره به سرانه تولید زباله به میزان ۶۰۰ گرم در روز، یکی از وظایف شهرداران محل را رصد روزانه محله ها جهت کنترل زباله روز برشمرد و تصریح کرد: بر اساس قانون مدیریت پسماند، با افراد متخلف از مجاری قانونی برخورد ومتخلفین مشمول جریمه از ۵۰۰۰۰ تا ۱۰ میلیون تومان خواهند شد .

پیغمبرزاده گفت: به منظور ارائه گزارش، برای شهرداران اپلیکیشنی در نظر گرفته شده است که می توانند روی تلفن همراه خود نصب کنند و از طریق آن کاستی ها و مشکلات محله خود در حوزه پسماند را گزارش کنند تا از طریق کارشناسان منطقه بررسی وبه آنها رسیدگی شود.

وی گفت: یکی از امتیازات این طرح تعامل شهروندان با شهرداران محل و کاهش تردد آنها به شهرداری منطقه و در نتیجه پیگری سریع و رسیدگی به مطالبات آنان در کمترین زمان ممکن است.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp